5.ua

Турчинов звинувачує у державній зраді 24 народних депутата

  Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звинуватив у державній зраді народних депутатів з парламентської групи "За мир і стабільність", які поїхали в Росію для виступу в Державній думі РФ. Про це він заявив на брифінгу 17 вересня.


  "Коли іде голосування за дуже важливі закони, в першу чергу питання посилення обороноздатності держави, посилення Збройних сил України, Нацгвардії, то група цих депутатів ніколи не голосує за Україну, за ЗСУ, за захист своєї країни. Тому я вважаю, що це зрадницька позиція і під час голосування і під час ось таких вояжів", – сказав спікер.

  Турчинов зазначив, що влада не має права блокувати виїзд і заїзд народних депутатів, проте, він вважає такий вчинок "неповагою до власної країни і зрадницькою позицією".

  Нагадаємо, як повідомив сьогодні глава комітету Держдуми РФ у справах СНД Леонід Слуцький, на засіданні Держдуми 17 вересня  будуть присутні 24 депутати Верховної Ради України з групи "За мир і стабільність", які, за словами Слуцького, "в складних умовах, часто ризикуючи життям, відстоюють інтереси російського світу".

  Зазначимо, до депутатської групи Верховної Ради України "За мир та стабільність"  входять 36 народних депутатів, більшість з яких були (або залишаються) членами Партії Регіонів та Комуністичної партії України. Сьогодні 24 з них відправились до Москви, але чи планують вони повернутись в Україну поки що невідомо.
  Попередній матеріал
  Кличко прозвітував про перші 100 днів на чолі столиці
  Наступний матеріал
  Бойовики атакували ТЕС біля міста Щастя та знеструмили північ Луганщини
  Теги:
  Loading...