5.ua

Турчинов заради євроінтеграції підписав закон про зміни в антикорупційній політиці

  Виконувач обов’язків Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав закон про внесення змін у України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.


  Про це повідомляє прес-служба в.о. глави держави.

  «Виконувач обов’язків Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав Закон № 1261-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України», йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, 13 травня на засіданні Верховна Рада ухвалила чотири законопроекти, необхідні для переходу до другої (імплементаційної) фази виконання плану дій щодо спрощення візового режиму з ЄС.

  Зокрема, парламент ухвалив законопроекти із удосконалення сфери захисту прав біженців, боротьби з корупцією, діяльності омбудсмена із захисту персональних даних, а також протидії дискримінації в Україні. В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов зазначив, що ухвалення таких законів наблизить введення безвізового режиму між Україною та ЄС.
  Попередній матеріал
  Ізраїль завдав авіаудару по сектору Газа
  Наступний матеріал
  "Газпром" не виключає зниження ціни на газ для України
  Теги:
  Loading...