5.ua

Турчинов: сьогодні - переломний момент російської агресії проти України

  Від поведінки міжнародної спільноти тепер залежить розвиток ситуації на Донбасі. Про це заявив Олександр Турчинов під час зустрічі з постійними представниками держав-учасниць ОБСЄ.


  Тридцять шість делегатів цієї організації перебувають з візитом у Києві. З ними Голова Верховної Ради обговорив роботу спостережної місії ОБСЄ за парламентськими виборами в Україні та ситуацію на Сході. Турчинов запропонував збільшити кількість представників ОБСЄ на українсько-російському кордоні. Пильність міжнародних організацій, на його думку, сприятиме припиненню постачання зброї і перекидання військових з Росії до України.

  "Сьогодні саме є такий переломний момент: в залежності від того, як синхронно, як ефективно і наполегливо буде діяти все міжнародне співтовариство проти агресії Росії, є шанс або зупинити конфлікт, або він перейде в нову площину масштабної континентальної війни", – вважає голова Верховної Ради України.

  Нагадаємо, сьогодні безпілотники місії ОБСЄ нарешті прибули до України. Раніше ж Президент Петро Порошенко заявив, що ОБСЄ затримує передачу Україні безпілотників. За словами голови держави, попередні домовленості передбачали, що обіцяні ОБСЄ апарати вже повинні були бути в Україні.

  Попередній матеріал
  У Донецьку - обстріляний вокзал і пожежа неподалік аеропорту
  Наступний матеріал
  В Одесі засудили групу завербованих російськими спецслужбами найманців
  Теги:
  Loading...