5.ua

Турчинов обіцяє побороти кнопкодавство у ВРУ після канікул

  Сенсорна кнопка з’явиться у Верховній Раді вже після літніх канікул. Спікер Олександр Турчинов доручив встановити нову систему для голосування, яка виключає можливість використання чужої картки після того, як депутати вкотре поставили питання про неприпустимість кнопкодавства у парламенті. Однак зазначив, що на це треба час.


  Олександр Турчинов вважає, що сенсорна кнопка також не вирішить проблеми, тому дав завдання секретаріату Верховної Ради підготувати взагалі новий формат системи "Рада", яка повністю виключає голосування за іншого депутата. Це буде нове робоче місце народного депутата – обіцяє спікер. Однак, такі технологічні питання можна вирішити тільки під час літніх канікул, інакше система "Рада" даватиме збої. "Ви просто не бачите – у мене постійно зависає комп’ютер", – поскаржився Турчинов. Тож, на його думку, система "Рада" вже фактично вичерпала свій ресурс і потребує реального оновлення.

  Цей законопроект, зі слів чільника фракції "Батьківщина", мали ухвалити сьогодні у першому читанні. Тема сенсора спливла знову через посилення кнопкодавства у Верховній Раді. Особливо втратили сором депутати минулого робочого тижня. Тоді ж заступник фракції "Батьківщина" Андрій Іванчук відзначився спробою встановити кнопковий рекорд – під час внесення до порядку денного одного з законопроектів він встиг проголосувати за п'ятьох. Лідер фракції запевнив: з порушниками провели відповідну розмову.

  Сенсорну кнопку у парламенті встановили ще за спікерства Арсенія Яценюка, але запровадити її дію депутатам тоді забракло духу.

  Попередній матеріал
  У Китаї на комп‘ютери в держустановах заборонили встановлювати Windows 8
  Наступний матеріал
  Луганська обласна рада вирішила не приймати рішення про саморозпуск
  Теги:
  Loading...