Фото Geoffrey Pyatt / Twitter

Турчинов обговорив з Байденом виконання Женевських угод

  В.о.Президента, Голова Верховної РадиУкраїниОлександрТурчинов провів зустріч із віце-президентом США Джо Байденом, під час якої вони обговорили ситуацію в Україні.

  Зустріч відбулася у приміщенні Верховної Ради України.

  Як передає прес-служба Верховної Ради, Байден заявив, що США вітають і підтримують зміни в Україні і готові всіляко допомагати на цьому шляху.

  Під час зустрічі сторони торкнулися проблеми виконання Женевської угоди по Україні та двосторонніх відносин США і України.

  Турчинов розповів Байдену, що сьогодні в Україні відбувається "відновлення та реформування всієї вертикалі виконавчої влади". За словами в.о. Президента, особлива увага приділяється децентралізації влади та наданню регіонам більшої самостійності.

  Він також підкреслив, що Україна готова "захищати свою країну від військової агресії Російської Федерації".

  "На превеликий жаль , ні Російська Федерація , ні їх терористичні спецпідрозділу , які присутні в Україні , демонстративно не збираються виконувати домовленості , які були досягнуті в Женеві", - сказав Турчинов, підкресливши, що України буде адекватно реагувати на відмову терористів звільнити адмінбудівлі.

  Після перемов із Турчиновим Байден зустрівся із українськими депутатами. У нього в планах також зустріч з прем‘єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

  Попередній матеріал
  ГПУ наполягає: Сашко Білий застрелився сам
  Наступний матеріал
  СБУ побачила на мітингу в Луганську замах на державний устрій