politdengi.com.ua

Турчинов не виключає масштабного наступу бойовиків у зоні проведення АТО найближчим часом

  Маємо бути готові дати відсіч будь-яким агресивним діям ворога, забезпечивши наші Збройні сили сучасною зброєю та технікою, зазначив секретар РНБО

  Через загострення ситуації та збільшення кількості обстрілів та провокацій з боку російсько-терористичних угруповань секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов відвідав "гарячі точки" у зоні проведення АТО, передає прес-служба РНБО. Зокрема, він побував у промисловій зоні біля міста Авдіївка, де кожного дня ворог здійснює обстріли та провокації.

  Під час перебування на передньому краї оборони Турчинов обговорив з керівництвом сектору питання щодо ефективної протидії провокаціям агресора та забезпечення захисту українських військових. За його словами, весняне потепління спричинило активізацію діяльності розвідувально-диверсійних груп та спроб локальних збройних провокацій противника.

  "Не можна виключати і масштабних наступальних операцій російсько-терористичних військ", - зазначив секретар РНБО.

  Він додав: "Ми маємо бути готові дати відсіч будь-яким агресивним діям ворога, забезпечивши наші Збройні сили сучасною зброєю та технікою". Турчинов також додав, що парламент досі не забезпечив на законодавчому рівні наповнення спецфонду бюджету, "з якого фінансується значна частина Державного оборонного замовлення".

  "Дуже сподіваюся, що це питання буде вирішено найближчого парламентського тижня", - підсумував він.

  Попередній матеріал
  ОБСЄ звільнили спостерігачів, які засвітились на весіллі у терористів
  Наступний матеріал
  Гонтарева прокоментувала чутки про свою відставку та допомогу у приватних справах Президента
  Теги:
  Loading...