5.ua

Турчинов не бачить підстав для перенесення виборів президента

  Регіонал Євген Мураєв пропонує перенести президентські вибори із 25 травня на грудень. Відповідний законопроект він подав до парламенту.

  Тим часом, регіонали запевнили, що це не позиція усієї фракції, а лише персональна ініціатива. Натомість, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов заявляє, що підстав для перенесення волевиявлення не бачить. І попри те, що поки жоден з потенційних кандидатів досі не звертався до Центральної виборчої комісії – прогнозує, що охочих взяти участь у президентських перегонах буде достатньо.

  Олександр Турчинов, голова ВР: "Верховна Рада визначилась з цього питання. І ми діємо відповідно до Конституції – протягом 90 днів повинні відбутися вибори, і вони призначені на 25 травня. Я жодних підстав сьогодні не бачу для перенесення виборів".

  Євген Мураєв, народний депутат, ПР: "Жоден з кандидатів, потенційних президентів ще не звернувся до ЦВК..."

  Олександр Турчинов, голова ВР: "Є час для такого звернення. І я так розумію, що кандидати хочуть провести консультації, отримати підтримку своїх політичних сил. Час для реєстрації є. І я не турбуюсь з цього приводу. Більше того – я прогнозую, що буде достатньо велика кількість кандидатів, які будуть приймати участь у виборах".

  Попередній матеріал
  Андрій Клюєв в Україні – переконує його брат
  Наступний матеріал
  В Раді продають книжку про Небесну сотню
  Теги:
  Loading...