5.ua

Турчинов готовий звільнити від кримінального переслідування сепаратистів

  В.о. Президента України Олександр Турчинов заявив, що готовий підписати указ щодо непорушення кримінальних справ стосовно людей, які захоплювали приміщення у східних областях, якщо ці особи складуть зброю.

  Про це Турчинов сказав у своєму виступі у парламенті, повідомляє УНІАН.

  “Якщо люди складають зброю і звільняють адміністративні приміщення, нам не треба приймати закони про амністію, ми гарантуємо, що не буде ніяких кримінальних розслідувань проти людей, які покладуть зброю і покинуть приміщення”, - сказав він.

  Турчинов наголосив, що готовий оформити цю заяву указом президента.

  Спікер також зазначив, що по телефону спілкувався з озброєними людьми, які знаходяться у приміщенні Управління СБУ в Луганську.

  “Там багато зброї, багато боєприпасів. І напередодні великого свята Великодня дуже страшно проливати кров громадян України. З іншого боку, дії зі зброєю в руках — це серйозний злочин”, - сказав він.

  За словами Турчинова, вони обговорили питання щодо створення міжнародної комісії з розслідування подій під час мирних зібрань.

  Крім цього, як зазначив Турчинов, “ми готові негайно розглянути питання щодо реформи місцевого самоврядування у напрямку розширення прав місцевих рад, в тому числі формування виконавчої влади радами”.

  Нагадаємо, 6-7 квітня в Луганську, Харкові і Донецьку сепаратисти з проросійськими гаслами зробили спроби захопити органи державної влади. Вони вимагають "федералізації" України, крім того неодноразово лунали заклики приєднання до Росії.

  У результаті антитерористичної операції силами МВС в Харкові повністю зачищено від сепаратистів захоплене і підпалений будинок обласної державної адміністрації. 

  Донецька ОДА і Управління СБУ в Луганську – досі в руках сепаратистів.

  Попередній матеріал
  У Держдумі вимагають судити Горбачова за розвал СРСР
  Наступний матеріал
  У центрі Афін вибухнув замінований автомобіль
  Теги:
  Loading...