Турчинов допоміг слідчому ГПУ знайти зниклі гроші [відео]

  Першого віце-прем`єр-міністра уряду Юлії Тимошенко, Олександра Турчинова, сьогодні допитували у Генеральній прокуратурі.

  Він свідчив у кримінальній справі щодо нецільового використання попереднім Кабміном коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у рамках Кіотського протоколу. Нагадаю - в травні Японія заявила, що вимагає від Украіни звіту про витрачання цих грошей. За результатами аудиту ГоловКРУ повідомило, що виявило нецільове використання двохсот мільйонів євро. У Генеральній прокуратурі Турчинов пробув близько двох годин. Після чого в коментарі журналістам зазначив: усі звинувачення у розкраданні грошей - безпідставні та є провокацією з боку влади. За словами колишнього першого віце-прем`єра, гроші отримані за Кіотським протоколом зберігали на спеціальному рахунку і жодного разу не використовували не за призначенням.

  Олександр Турчинов: "Я допоміг слдічому знайти ці гроші. Вони виявилося, що знаходяться на спецільному рахунку міністрества екології. Хочу зазначити, що тема нецільового використання коштів протоколу чисто провокативна . І ті хто підняв цю тему мав на меті скомпроментувати нашу Україну в очах міжнародної спільноти".   

  На допит у Генпрокуратуру Олександр Турчинова  викликали вже вдруге. Першого разу слідчі розпитували Турчинова у справі екс-міністра МВС Юрія Луценка, якому закидають розтрату державних коштів.

  Попередній матеріал
  В Азії продали рожевий діамент за 23 мільони доларів
  Наступний матеріал
  МЗС: Літак, що розбився в Пакистані був технічно несправний
  Теги: