Олександр Турчинов
Олександр Турчинов 5 канал

"Зупинити агресію": Турчинов дав напуття спецпризначенцям КОРДу

Загалом сертифікати про закінчення навчання отримали 33 бійця спецпідрозділу

Російська агресія загрожує не тільки Україні, а й всій Європі, тому варто розбудувати сильну і незалежну Україну. Про це під час вручення сертифікатів спецпризначенцям КОРДу на Київщині повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає "5 канал". 

"Саме агресія Росії проти України, окупація Криму, війна на Донбасі зруйнували систему колективної безпеки, у першу чергу, на європейському континенті. Агресії країни може дати відсіч тільки інша країна. Ми з вами, в першу чергу, повинні розраховувати на власні сили і наше спільне завдання - побудувати сильну національну державу, яка примусить з собою рахуватись, яка зможе зупинити агресію і очистити свою територію", - відзначив Турчинов.

Зазначимо, що загалом сертифікати про закінчення навчання отримали 33 бійця спецпідрозділу. Надалі вони нестимуть службу у Запорізькій та Кіровоградській областях.

Серед основних завдань, які отримали КОРДівці від секретаря РНБО, - боротьба зі злочинністю на території України.

На урочистостях була присутня і посол Сполучених Штатів Марі Йованович. Вона передала українським силовикам модульний тренувальний комплекс для спеціальної підготовки та відпрацювання тактичних дій. Окрім цього, вкотре запевнила: США і надалі підтримуватиме Україну у розбудові й реформуванні сектору оборони.

"Україна нині бореться з безпрецедентними загрозами її безпеці і правопорядку. Щоб їх подолати, потрібні віддані і вмотивовані професіонали, як ви. Вас відібрали, перевірили, підготували і оснастили  за найвищими міжнародними стандартами сучасної поліцейської тактики. Тепер у вас відповідальна місія - зміцнення безпеки і правопорядку в Україні. Це не легке, але критично важливе завдання, і я бажаю вам успішного початку вашої професійної кар’єри в підрозділі КОРД", - зауважила Марі Йованович. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Спрацювали як швейцарський годинник: навчання бійців спецпідрозділу КОРД у Маріуполі – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Політолог з Німеччини спрогнозував результати виборів у Франції
Наступний матеріал
Баталії на полігоні у Рівному: як українські бійці вишкіл на модернізованих танках проходять
Loading...

Росія продовжує готуватися до війни, збільшуючи армію – Турчинов

Турчинов: Завдання армії – повернути окуповані землі й "не проскочити кордон"

На Київщині провели навчання для спецпризначенців і снайперів – відео