Турчинов розцінює повторний допит в СБУ, як політичний тиск

  Як політичний тиск розцінює повторний допит в СБУ Олександр Турчинов. Заступник лідера партії "Батьківщина" свідчив півтори години. За його словами, запитували те, саме що минулого разу - два тижні тому. Колишній перший віце-прем`єр - свідок у справі про розмитнення 11 мільярдів кубометрів газу.

  Компанія Росуекренерго, нагадаємо, в суді довела у Стокголомськогому арбітражі незаконність розмитнення і вимагає від НАК "Нафтогазу України" поверення газу та компенсацій. СБУ порушила кримінальну справу за фактом збитків державі через дії посадовців, що призвело до такого рішення закордонного суду.

  Олександр Турчинов, перший заступник голови ВО "Батьківщина": "Я зараз маю багато роботи, щодо підготовки до виборів і безумовно не стою тут під дверима, щоб одразу по виклику  іти на допит, у мене свій графік . Але коли мені стало відомо, що є бажання зі мною поспілкуватися, мене не було  поруч із СБУ і я попросив  керівника служби зустирітися із слідчим і отримати повістку. Тому мені  незрозуміло,чому у ЗМІ  керівництво служби почало так  голосно питати, де я знаходжусь".

  Попередній матеріал
  Кабмін подав до суду на американську фармацевтичну компанію
  Наступний матеріал
  Суд: Клони партії "Батьківщина" - законні
  Теги: