5.ua

Турчинов намагатиметься не пускати "під купол" нардепів, які їздили у Москву

  Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов пропонуватиме парламенту не допускати до роботи "під куполом" тих народних депутатів, які цього тижня їздили до Москви. Про це він заявив в інтерв’ю одному з українських телеканалів.


  "Я внесу постанову до сесійної зали, щоб ці депутати-зрадники не мали можливості працювати в парламенті", – заявив спікер.

  "Я все зроблю, щоб вони не перебували в залі і не ганьбили парламент своєю присутністю", – додав Олександр Турчинов.

  За його словами, серед українських депутатів, які поїхали у Москву, є ті, хто має "нести відповідальність або за свою співучасть в злочинах президента Януковича (а там є такі представники), або за підтримку сепаратизму".

  "Тут вже повинна дати оцінку Генеральна прокуратура, СБУ та інші силові структури, щоб їх відправити не в наступний парламент, а там де вони повинні перебувати", – сказав Турчинов.

  Нагадаємо, 24 народні депутати з групи "За мир і стабільність" 17 вересня здійснили візит у Москву (Росія), де відвідали російську Держдуму. Один із членів групи, народний депутат Віталій Грушевський пізніше заявив, що його колеги відвідали Держдуму Росії "з метою налагодження діалогу між парламентарями двох країн".

  Група "За мир і стабільність"  сформована переважно з колишніх членів фракції Партії регіонів.
  Попередній матеріал
  Виграти війну на Сході лише військовими методами неможливо - Порошенко
  Наступний матеріал
  Столична влада не виключає плаваючого графіку шкільних канікул цього року
  Теги:
  Loading...