ЦВК виконуватиме ухвалу суду про заборону підготовки до виборів

  ЦВК виконуватиме ухвалу Окружного адміністративного суду Києва про заборону на здійснення будь-яких дій щодо організації позачергових парламентських виборів. Про це журналістам повідомила заступник голови Центрвиборчкому Жанна Усенко-Чорна.
  Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК: "У зв'вязку з тим, що цією ухвалою зупинено дію указу Президента, відтак згідно Законом, вибочий процес не розпочався. І вважати сьогоднішній день, днем початку вибочого процесу, правових підстав немає, це випливає з ухвали суду".

  Заступник голови ЦВК Андрій Магера повідомив, що сьогодні не було і не буде засідання комісії. Він також зауважив, що нині Центрвиборчком працює в режимі нарад. Разом з тим заступник глави ЦВК не виключає, що затримка з організацією виборчого процесу може привести до зриву термінів виконання заходів, передбачених Законом. Зокрема, за його словами, сьогодні - останній день, коли ЦВК повинна визначити норму представництва від фракцій, які були в поточному скликанні Верховної Ради, в окружних виборчих комісіях.
  Попередній матеріал
  У Китаї будівельна вежа впала на дитячий садок - п`ятеро дітей загинули
  Наступний матеріал
  У Венесуелі на дві доби закрили всі "МакДональдси"
  Теги:
  Loading...