5.ua

ЦВК відмовилася реєструвати ініціативну групу щодо референдуму про вступ України до МС [відео]

   Своєю чергою Київський апеляційний адміністративний суд відмовив ініціаторам референдуму у скарзі на попереднє рішення ЦВК про їхню реєстрацію. 29 вересня КПУ та представники руху «Український вибір» вдруге провели збори громадян із формування ініціативної групи щодо організації референдуму за вступ України до Митного Союзу. 6-го жовтня такі збори відбулися у кількох містах України.

   

  Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК: «На жаль є всі підстави стверджувати, що комісію закидають спамом, а не документами, які реально підтверджують наміри громадян ініціювати такий захід, як всеукраїнський референдум. І нажаль такі підстави перебувають у площині кримінального кодексу. Зокрема статтею 158 передбачено кримінальну відповідальність за фальсифікацію виборчих документів».

   Георгій: «Центральна виборча комісія перевищила свої обов’язки. Ми не порушили жодного пункту ні Конституції України, ні Законів України і зокрема Закону Про референдум».

   29 вересня КПУ та представники руху «Український вибір» вдруге провели збори громадян із формування ініціативної групи щодо організації референдуму за вступ України до Митного Союзу. 6-го жовтня такі збори відбулися в кількох містах України.

   

  Попередній матеріал
  Грошову компенсацію отримають родини пілотів, що загинули в авіакатастрофі біля берегів Екваторіальної Гвінеї [відео]
  Наступний матеріал
  У Мурманську суд розглядає апеляції 3-х заарештованих за участь в акції «Грінпісу»