ЦВК сформувала склад ТВК на місцеві вибори

  ЦВК сформувала склад тервиборчкомів на місцеві вибори. Загалом їх - 670. Зокрема, двадцять чотири обласні та два міські - у Києві та Севастополі.

  До складу комісій увійшли представники більш як вісімдесяти політичних партій. За таке рішення проголосували десятеро членів ЦВК. Представники всеукраїнської організації "Батьківщина" вже пообіцяли оскаржити рішення. Вони заявляють, що Центрвиборчком включив до територіальних комісій нелегітимних кандидатів від їхньої політсили. Зокрема, це стосується Київської області. Представники "Батьківщини" обґрунтовують це тим, що документи на кандидатів у члени цієї тервиборчкомісії подав до ЦВК Володимир Майбоженко. Проте його виключили з партії ще торік. Нагадаємо, термін формування тервиборчкомів закінчився напередодні.

  Сергій Власенко: "Кандидати до складу комісій по Київській області були названі без їхньої партійної приналежності, у той час як перед цим прізвища кандидатів у комісії по інших областях називалися разом з партіями, які вони представляють".

  Олена Лукаш, секретар ЦВК, доповідач по Київській області: "Вирішила схитрувати таким чином, але ми почули прізвища, вони нам відомі, і вони були подані тими районами і безпосередньо областю, які керуються Майбоженко. Будемо оскаржувати".

  Попередній матеріал
  Сьогодні - 10 років з дня зникнення Георгія Гонгадзе
  Наступний матеріал
  Пірати захопили судно "Салма"
  Теги: