ЦВК попередила кандидата у Кривому Розі про порушення ним закону

  Центральна виборча комісія оголосила попередження кандидату в народні депутати Дмитру Зубрію (округ №37, Кривий Ріг) за непрямий підкуп виборців.


  Як повідомляє прес-служба ЦВК, таке рішення комісія ухвалила на засіданні 23 жовтня, розглянувши скаргу кандидата в цьому ж окрузі Сергія Литвиненка.

  Литвиненко просив ЦВК оголосити Зубрію попередження на підставі встановленого судовим рішенням, яке набрало законної сили, факту непрямого підкупу виборців з боку іншої особи в інтересах зазначеного кандидата.

  "Розглянувши скаргу, додані до неї матеріали, а також пояснення суб'єкта оскарження з доданими матеріалами, комісія задовольнила зазначену скаргу, оголосивши кандидату в народні депутати України Дмитру Зубрію попередження за порушення встановлених законом обмежень щодо проведення передвиборної агітації, які полягають в непрямому підкупі виборців", - йдеться в повідомленні.

  Зубрій, висунутий кандидатом в народні депутати ВО "Батьківщина", є начальником відділу збуту фермерського господарства "Овен".

  Литвиненко, який є членом ВО "Свобода", але балотується як самовисуванець, займає посаду головного інженера ТОВ "Рантьє".

  Водночас, згідно з інформацією МВС, початку нинішньої виборчої кампанії в Україні зареєстровано 1327 заяв та повідомлень про вчинення правопорушень, пов'язаних з виборчим процесом.
  Попередній матеріал
  Курсанти одеської Військової академії навчаються в умовах польового виходу
  Наступний матеріал
  У потязі Луганськ-Одеса виявили вантаж зброї