5.ua

ЦВК отримала 38 заяв від кандидатів у президенти України

  У Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатами в президенти на дострокових виборах глави держави вже подано 38 пакетів документів, 23 з яких - відповідають всім вимогам. Про це йдеться в повідомленні прес -служби ЦВК України від 30 березня.

  "Станом на сьогодні ЦВК отримав 38 пакетів документів від бажаючих брати участь у позачергових виборах президента України, які відбудуться 25 травня 2014 року. На жаль, деякі охочі балотуватися подали лише заяв , без фото і підтвердження внесення застави в сумі 2,5 млн. грн. Таким чином, з 38 пакетів документів, якщо деякі можна такими назвати, вимогам відповідають тільки 23", - повідомив керівник прес-служби ЦВК Костянтин Хівренко .

  За його словами, такими даними він володів станом на 14:00 сьогоднішнього дня.

  В ЦВК також нагадали, що з 23 -х кандидатів, чиї документи відповідають вимогам, сімох уже зареєстровано у Центральній виборчій комісії України в статусі кандидатів у президенти. Щодо решти - триває перевірка поданих документів.

  Крім того, у ЦВК нагадали, що питання про реєстрацію кандидатів у президенти буде розглядатися до 4 квітня. В 24:00 30 березня закінчився останній строк подачі документів до ЦВК на реєстрацію.

  Попередній матеріал
  За минулу добу в Україні в ДТП загинуло 15 людей
  Наступний матеріал
  Рада зменшила розміри пенсій, призначені за "спеціальними" законами
  Теги:
  Loading...