zakarpattya.net.ua

ЦВК не дозволила проводити референдум щодо вступу України в НАТО

  Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації ініціативної групи стосовно проведення референдуму за народною ініціативою щодо вступу України до НАТО.


  Відповідне рішення ухвалено на сьогоднішньому засіданні Комісії, передає УНІАН.

  Як нагадали у ЦВК, 5 вересня на вулиці Турівській у Києві відбулися збори громадян стосовно проведення референдуму, в яких взяли участь 2 тис. 735 осіб. Того ж дня до ЦВК надійшла ухвала Окружного адмінсуду Києва від 4 вересня за позовом політичної партії "Союз" до партії "Батьківщина", ЦВК, якою заборонено Комісії направляти представника на збори громадян України щодо всеукраїнського референдуму. Тоді ж Комісія поінформувала "Батьківщину" про ухвалу суду і заявила, що не направлятиме свого представника на збори.

  "За таких обставин під час утворення ініціативної групи з всеукраїнського референдуму за народною ініціативою на зборах громадян України 5 вересня 2014 порушено визначений законом порядок", - сказано в постанові ЦВК.

  Зважаючи на це, Комісія постановила відмовити у реєстрації ініціативної групи щодо проведення референдуму з питання вступу України до НАТО.
  Попередній матеріал
  150 бійців "Азову" прибули на ротацію до Києва
  Наступний матеріал
  В Середземному морі загинули сотні мігрантів - МОМ
  Теги:
  Loading...