5.ua

ЦВК не бачить перешкод для участі Кличка у президентських виборах [відео]

  Ухвалені напередодні зміни до Податкового кодексу, через які у Кличка можуть бути проблеми із балотуванням у президенти, напряму виборчого законодавства не стосуються, тож у ЦВК через них претензій до Кличка немає - запевняють там.

  Але заступник голови Центрвиборчкому не виключає, що у судах цю поправку можуть трактувати інакше. А вже вердикт суду для ЦВК є обов'язковим для виконання.

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: «Я не думаю, що тут будуть якісь питання до ЦВК, але які будуть судові рішення – мені зараз важко говорити, і яким чином вони будуть ухвалюватися, і на основі якого законодавства, що вони будуть враховувати, що не будуть. Тому, звісно, ЦВК – це не указ для судів, як суди будуть застосовувати закон».

  Нагадаємо, напередодні парламент ухвалив поправку до Податкового кодексу. Як вважають в «УДАРі» – вона може перешкодити їхньому лідеру балотуватись у президенти у 2015 році. Адже той сплачував податки у Німеччині, а за виборчим законодавством, кандидат в чільники держави має жити в країні протягом останніх 10-ти років.

  Попередній матеріал
  Суд відхилив апеляцію у справі «запорізьких паламарів» [відео]
  Наступний матеріал
  «УДАР» оскаржив в ГПУ фальсифікацію поправок до Податкового кодексу