ЦВК: Коштів на достойне забезпечення виборів-2010 - бракує

  Вибори Президента - в економ-варіанті, та ще й із ризиком невиплат зарплат для членів виборчих комісій. У ЦВК порахували і виявили - коштів на достойне забезпечення виборів-2010 бракує.

  За словами заступника голови ЦВК Жанни Усенко-Чорної,  зараз у бюджеті на цю справу передбачено 712 мільйонів гривень. А потрібно, -  за попередніми розрахунками  - один мільярд 271 мільйони гривень.  У Центрвиборчкомі нагадують: кампанія стартує 19 жовтня. Тоді ж розпочинаєтся реєстрація кандидатів. Завершується - 13-го листопада. 

  У зрив виборів за будь-яким із сценаріїв у ЦВК не вірять.

  Жанна Усенко-Чорна, заступник голови ЦВК : "Членів виборчих комісій буде понад 2 мільйони осіб. Тому в кожній родині, мабуть , буде хтось. хто буде брати участь у роботі виборчих комісій".

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: "Моїй дружині буде легко пояснити де я був. і чоловіку Жанни Іванівни також. А от іншим членам виборчих комісій... Чолоівк от ходить на роботу зазвичай на підприємство - а як тут пояснит де ти був тієї ночі.. Важко пояснити, що ти був у виборчій комісії... Я би дуже хотів, щоби нам потім не довелося видавати довідки, що людина справді була на комісії".

  Попередній матеріал
  До 140 зросла кількість жертв шторму "Кетсана" на Філіпінах
  Наступний матеріал
  Переможниця "Нової Хвилі" Jamala дала свій перший сольний концерт
  Теги: