ЦВК: генпрокуратура не реагує на масову міграцію виборців

  Генпрокуратура не реагує на масову міграцію виборців, - заявляє заступник голови ЦВК Андрій Магера. Центрвиборчком вже звертався з цього приводу, але відповіді правоохоронців не отримав.
  Округи, які найбільше приваблюють виборців - 95-ий в Ірпені, де балотується почесний ректор податкової академії Петро Мельник, та 222-ий у Києві, де висувається регіонал Максим Луцький. Щоби проголосувати там, люди з різних Областей, беруть відкріпні талони. У Комітеті виборців стверджують - найчастіше на їхню гарячу лінію надходять скарги саме з приводу таких міграцій. Нормально, коли в одному окрузі голосує до півсотні відкріпників, якщо їх більше - це може вплинуть на результат голосування, - пояснюють у КВУ. 

  Наталія Линник, заступник глови правління КВУ: "Видала постанову, що до заяви виборця необхідно додавати вже медичну довідку або довідку з місця роботи про те, що він  в день виборів або хворіє, або працює, тому ми сподіваємося. що це порушення не буде таким масовим. Олександр Черненко, голова правління КВУ -  Поки ми зареєстрували такі технолгії  в трьох округах - в Ірпені, де балотується ректор Мельник, на Солом`янці, де балотується ректор НАУ Луцький і ще на одному з округів міста Києва. Зараз ця інформація перевіряється. Ніхто не може змусити людину міняти свою виборчу адресу, якщо вона того не хоче".
  Попередній матеріал
  В Ірпені ув`язнені грали у футбол [відео]
  Наступний матеріал
  Актора Леоніда Бронєвого госпіталізували з інфарктом
  Теги: