ЦВК texty.org.ua

ЦВК достроково розпустила Слов'янський райвиборчком

  Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження усього складу Слов'янської районної виборчої комісії

  Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії.

  "Комісія достроково припинила повноваження усього складу Слов'янської районної виборчої комісії", - йдеться у повідомленні.

  У ЦВК таке своє рішення пояснили тим, що своєю постановою від 6 грудня Комісія зобов'язала Слов'янський райвиборчком до 8 грудня 2016 року включно повторно розглянути питання щодо утворення дільничних виборчкомів з місцевих виборів виборчих дільниць № 140446 - 140448, 141233 - 141237, 141245 для організації підготовки та проведення перших виборів депутатів Миколаївської міської ради об'єднаної територіальної громади та Миколаївського міського голови 18 грудня 2016 року.

  Однак, станом на 9 грудня 2016 року Слов'янська районна виборча комісія не утворила відповідні дільничні виборчі комісії, "що свідчить про грубе порушення нею вимог законодавства та вказує на неможливість належного виконання своїх обов'язків".

  "За таких обставин Комісія встановила факт одноразового грубого порушення Слов'янською районною виборчою комісією законів України та достроково припинила повноваження усього її складу", - зауважують у ЦВК.

  Попередній матеріал
  "І ти, Брут!": В Одесі на хабарі погоріли поліцейські та активісти з протидії корупції
  Наступний матеріал
  Жива історія: Відбулась реконструкція стародавньої битви з монголо-татарами за Київ

  Зубко: ЦВК має ухвалити рішення про вибори в об'єднаних територіальних громадах 17 вересня

  Магера про висновки ЦВК з проміжних виборів до ВР - інтерв'ю