Німеччина
Німеччина tsn.ua

Третина німців бачать загрозу з боку Росії та хочуть подальших санкцій – Bild

  Відсоток прихильників посилення санкцій проти Росії скоротився, однак зріс відсоток прихильників збереження санкцій на поточному рівні

  Згідно з опитуванням Фонду Бертельсманна, значна частина німців відчуває військову загрозу з боку Росії, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Bild. 38% німців "радше згодні" або "повністю згодні" з тим, що така загроза є.

  Водночас більше половини німців (56%) "радше не згодні" або "цілковито не згодні" із твердженням про начебто наявність російської загрози. У 2015 році кількість німців, які відчували потенційну агресію з боку Москви, була дещо більшою – 41% проти 51% тих, хто не вбачав у Росії можливого агресора.

  Також дещо скоротилася і кількість прибічників посилення санкцій проти Росії. У 2015 році за посилення виступали 23% опитаних, у 2016 - лише 13%. Збільшилася кількість прихильників послаблення санкцій: з 23 до 27%. Також трошки зросла і кількість людей, які підтримують збереження санкцій на поточному рівні: з 44 до 46%.

  Нагадаємо, Німеччина виступає проти участі України в найбільших цього року навчаннях НАТО у Східній Європі "Анаконда-2016", які відбудуться у Польщі та акваторії Балтійського моря. Однак Польща наполягає на тому, що участь Києва є "ключовою справою".

  Попередній матеріал
  Геращенко заборонили в'їзд у Білорусь, щоб зірвати обмін заручниками – Безсмертний
  Наступний матеріал
  Засідання РБ ООН: від початку конфлікту на Донбасі загинули більше 9 тис. осіб
  Теги:
  Loading...

  Обама прибув до Німеччини: обговорюватимуть з Меркель ситуацію в Україні

  Україна скерувала ноту протесту до МЗС Німеччини через візит німецьких політиків до окупованого Криму