Transparency International: аудит дій уряду Тимошенко - зведення політичних рахунків

  Зведенням політичних рахунків називає вашингтонський аудит діяльності уряду Юлії Тимошенко міжнародна антикорупційнійна мережа Transparency International. Про це повідомив регіональний координатор цієї організаціїї зі Східної Європи та Центральної Азії Міклош Маршалл.

  Каже, цей аудит дискредитує боротьбу із корупцією в Україні. До того ж він не був незалежним. Адже його провели за дорученням нового уряду.

  Нагадаємо, вашингтонська фірма "Троут Кечеріс" перевіряла діяльність попереднього Кабміну в період з 2008-го року по 1-й квартал 2010-го. Тамтешні фахівці надали докази шахрайства і нецільового використання державних коштів урядом Тимошенко. Найбільшим прикладом махінацій, кажуть аудитори, було незаконне використання двох мільярдів трьохсот мільйонів гривень, отриманих за рахунок продажу квот на викиди в рамках Кіотського протоколу. Але конкретні прізвища чиновників, які здійснювали незаконні фінансові операції, аудитори назвати відмовилися. Водночас, у партії "Батьківщина", лідером якої є колишній прем`єр, називають цю перевірку спробою дискредитувати опозицію.

  Попередній матеріал
  В ОАЕ стартував Міжнародний кінофестиваль
  Наступний матеріал
  У США викрили найбільшу в історії аферу із страхуванням
  Теги: