Тимошенко: Суддям КС пропонують визнати легітимність коаліції за $1 млн

  На Конституційний суд тиснуть - щодо розгляду подання про неконституційність формування чинної коаліції. Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко. За її словами, суддям пропонують визнати легітимність чинної коаліції за мільйон доларів. У протилежному разі - погрожують звільненнями і Генпрокуратурою.

  Юля Тимошенко, лідер опозиції: "Тим, хто залишається і погоджується працювати з Януковичем на будь-яких основах. в тому числі, - порушуючи закон і конституцію, - за рішення, яке треба винести і освіятити цю коаліцію і уряд, пропонують 1 мільйон доларів. Інформацію я маю безпосередньо з Конституційного суду. Крім того, тим конституційним суддям, які відмовляються вести такі перемовини, погрожують Генеральною прокуратурою, і погрожують звільненням, при чому звільненням за порушення присяги".

  З минулого четверга Конституційний розглядає подання депутатів щодо конституційного створення коаліція тушок.  від Партії регіонів, Блоку Юлії Тимошенко та Нашої України-народної самооборони. Скаргу БЮТ розглядати ще навіть не почали. А от відповідне подання Партії Регіонів наприкінці минулого тижня Конституційний суд відправив на завершальну стадію розгляду - закртиті слухання. Після цього суд має ухвалити остаточне рішення.

  Попередній матеріал
  Нова хвиля безладів у Греції
  Наступний матеріал
  Факсимільне видання першої збірки М. Рильського презентували у Києві
  Теги: