Тягнибок обурений: сніжкою по регіоналці – «замах на життя», а побиття свободівця – «хуліганство» [відео]

  Голова фракції наголосив: після інциденту минуло вже більше десяти днів, проте зрушень у цій справі досі немає. Крім того, слідчі не перекваліфіковують справу Іллєнка з хуліганства на замах на життя державного діяча – обурений Тягнибок.

  Олег Тягнибок, лідер фракції «Свобода»: «Чому не реагує керівництво українського парламенту? Чому справа по Андрію Іллєнку не перекваліфікована на замах на життя народного депутата, державного діяча – хоча би так приблизно, як було кваліфіковано запуск сніжки одному з депутатів Партії регіонів, яка розбилася об шубу. Коли вирішувалася справа Горіної, то були взяті всі телефони отут в квадраті півкілометра і близько тисячі людей були опитані по тій справі снігової кульки, а по Іллєнкові немає, виявляється, ніяких свідків».

  Нагадаємо, 3-го січня невідомі у центрі Києва побили народного депутата від «Свободи» Андрія Іллєнка та його адвоката, члена цієї ж політичної сили, Сидора Кізіна. Напад стався після того, як вони вийшли із Шевченківського райвідділу міліції. Там Іллєнка допитували щодо подій 1-го січня – інциденту під час смолоскипної ходи на честь Степана Бандери. У «Свободі» наголошували: про час початку та завершення цього допиту знав лише слідчий. Міліція відкрила кримінальне провадження за статтею «хуліганство».

  Попередній матеріал
  Міліція продовжує відкривати справи проти Автомайдану [відео]
  Наступний матеріал
  Командири «Беркуту» невдоволені внесенням їх прізвищ до «списку ганьби» [відео]