The Times: Росія перемагає в інформаційній війні в Донецьку

  Під непохитної поглядом пам'ятника Володимиру Іллічу Леніну в центрі Донецька гнів , страх і небезпечні мрії визрівають під російськими прапорами ,

  Проросійськи налаштовані групи встановили намети на площі, а ностальгують пенсіонери приходять сюди, щоб оспівувати Радянський Союз і висловлювати своє невдоволення революцією в Києві, зазначає автор статті Бен Хойл .

  "Ці лідери в Києві ведуть Україну до загибелі , а Путін несе мир", - сказала 58 -річна Наталя.

  73 -річний Володимир Прохоров, колишній водій швидкої допомоги, висловлює знайоме обурення стосовно "фашистів " із Західної України, які, як стверджується, використовували снайперів, щоб ті стріляли у власних протестувальників.

  "Всі жителі Східної України хочуть возз'єднання з Росією, - сказав він. - Я черпаю інформацію з телевізора. Я дивлюся тільки російське телебачення. Вони кажуть правду, на відміну від українських ЗМІ, які брешуть нам ".

  Найавторитетніша російська служба громадської думки не згодна з цим твердженням. Лев Гудков, керівник незалежного "Левада- Центру ", сказав недавно, що російські телеканали займаються "промиванням мізків ".

  Журналістка місцевого телеканалу роздратовано хитає головою. "Запекла інформаційна війна ведеться у відкриту, - сказала вона. - І я думаю, що Україна її програла".

  У Донецьку росіяни становлять майже половину населення. "Люди виросли з російським телебаченням, - говорить вона. - Вони звикли до нього".

  Українське телебачення, найчастіше настільки ж тенденційне, не може вплинути на це. "Схоже, в Росії і в багатьох російських сім'ях тут не слухають їх. Вони не можуть донести свою точку зору".

  за матеріалами Inopressa

  Попередній матеріал
  США можуть посилити військову присутність у Європі у відповідь на агресію Росії
  Наступний матеріал
  Під час штурму Бельбеку окупанти почали стрілянину
  Теги:
  Loading...