5.ua

Ситуація в Україні є спільна відповідальність світу - Яценюк

  Ситуація в Україні – це спільна відповідальність світу за глобальну безпеку, це не просто українське питання, - підкреслив прем’єр-міністр України Арсеній .


  Голова уряду підкреслив, що Україна очікує від західних партнерів фінансової допомоги й отримання статусу ключового партнера Сполучених Штатів Америки, який не є членом НАТО: "Третє – це технічна допомога для проведення реальних реформ. Четверте – це допомога в військовому секторі - як побудова логістики армії, так і військово-технічне співробітництво. І п’яте – це тиск і стійка позиція наших західних партнерів, США і Європейського союзу, по відношенню до Російської федерації".

  Арсеній Яценюк зазначив: "Поза межами дискусії питання територіальної цілісності держави. Донецьк і Луганськ є, були і повинні бути частиною України. Що стосується миру, то я сповідую принцип, що країні потрібен мир. Але мир просто так ніхто нікому не дарує. За нього боротися треба".

  "Путіну вірити не можна, тому що він свою ціль давно поставив і буде до неї рухатися. Реалізація мирного плану потрібна. І для реалізації мирного плану нам за столом потрібні Сполучені Штати Америки і Європейський союз", - підкреслив Глава українського Уряду.

  "Нам треба дуже багато зробити, щоб в Україні встановився справжній мир, щоб росіяни забрали своїх бандитів і терористів, щоб відновити контроль над кордоном. І це можна зробити тільки тоді, коли ми всі разом". – сказав Арсеній Яценюк.
  Попередній матеріал
  Рятувальники Києва отримали сучасне обладнання для оперативної ліквідації пожеж на АЗС
  Наступний матеріал
  З 15 вересня у Києві перебуватиме місія Глобального фонду
  Теги:
  Loading...