Фото з соцмереж

Ситуація, яка склалася в ОРЛО, могла бути пасткою для українських військ – Гарань

В ефірі "5 каналу" науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" професор НАУКМА Олексій Гарань заявив, що ситуація, яка склалася в ОРЛО, могла бути пасткою для українських військових

"Я думав над цією ситуацією, чи можемо ми цим скористатися. Теоретично ми могли б цим спробувати скористатися, є стан розгубленості у ворога, але наслідки не прогнозовані. І більше того, якби, скажімо, українські війська пішли в наступ на Луганському напрямку, ми не знаємо, якою була б реакція з боку Росії і чи це не була б пастка для наших військ. Тому що згадаймо, як Саакашвілі потрапив в пастку, його провокували, створювалася ситуація, наче є певний вакуум у Цхінвалі, що Цхінвалі можна взяти одним ударом і він віддав наказ і наказ виявився фатальним. Тому що російська армія підійшла попри той факт, що там був лише один прохід", – зазначив Гарань.

"У нашій ситуації був би дуже великий ризик, ми могли б потрапити у пастку. Звичайно, спокуса з'являється, – швидким ударом розв'язати проблему, але потрібно прораховувати наслідки", – додав він.

Як повідомляв 5.UA, 21 листопада колона військової техніки та кількадесят озброєних чоловіків у масках увійшли до окупованого Луганська. Цю інформацію підтвердили і спостерігачі ОБСЄ. Вони зафіксували військові вантажівки, бронетранспортери та зенітну установку. Таким чином відбувається розв'язання конфлікту між кримінальними угрупованнями так званого голови "ЛНР" Ігоря Плотницького і міністра внутрішніх справ" ЛНР" Ігоря Корнета.

Дивіться фото за темою:

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Війна між терористами на Донбасі: влада Путіна дає тріщину – адвокат
Наступний матеріал
"Подарунки" з неба та нахабні ДРГ: як терористи перейшли на "зимову тактику"
Loading...

Війна між терористами на Донбасі: влада Путіна дає тріщину – адвокат

Що чекає на Луганськ після втечі Плотницького до Росії – "Час. Підсумки дня"

Військовим дозволили носити вуса та бороду

Плотницький таки втік до Росії – Шкіряк

Ватажок "ЛНР" Плотницький із поплічниками втік з окупованого Луганська – росЗМІ

Війська РФ заходять на Донбас для приборкання мафіозної війни у Луганську - екс-чиновник Пентагону