5.ua

Симоненко шукає закордонних адвокатів для захисту КПУ у суді

  У Комуністичній партії поки не встигли ознайомитися з суттю позову про заборону діяльності КПУ, але вже сформували групу адвокатів для захисту своїх інтересів. 


  Про це 8 липня заявив лідер Компартії Петро Симоненко, повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

  "Ми вже сформували групи адвокатів професійних, дуже грамотних. Вони займатимуться цим питанням - захист, честі та гідності громадян України на ведення політичної діяльності у складі Компартії", - повідомив Симоненко. 

  За словами Симоненка захищати інтереси КПУ в суді будуть як вітчизняні, так і зарубіжні адвокати. Він також висловив упевненість в тому, що КПУ в ході розгляду позову доведе, що в правовому відношенні в Україні "панує свавілля". 

  Симоненко також назвав "маячнею" звинувачення на адресу Компартії в антиконституційної діяльності та підтримці сепаратистів. За його словами, "всі програмні документи Компартії націлені на захист національних і державних інтересів, а також на збереження цілісності країни". 

  Раніше міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що Мін'юст просить Окружний адміністративний суд Києва заборонити діяльність Комуністичної партії. 
  Попередній матеріал
  На Чернігівщині проведено збір з офіцерами-випускниками військових вишів
  Наступний матеріал
  Російський прем'єр планує до кінця літа завершити програму приватизації для Криму
  Теги:
  Loading...