Суперечки із ВР перекочували до Кабміну

  Суперечки із Верховної Ради - перекочували до Кабінету міністрів. На засіданні уряду планували розглянути боротьбу з інфляцією. Прем`єр Юлія Тимошенко викликала на килим губернаторів п`яти областей, які нині мають найгірші показники щодо інфляції.
  Утім, засідання пішло не за сценарієм. Від міністрів, які представляють в уряді НУНС, із заявою виступив віце-прем`єр Іван Васюник. Він оприлюднив вимоги, які пропонують нунсівці для подолання кризи та повернення довіри демократичній коаліції. Ці вимоги - такі: створити робочу групу, яка домовиться про термінове ухвалення редакції нового закону про Кабмін; невідкладно розгляне зміни до держбюджету; розробить пакет антиінфляційних законів та упорядкує процедуру призначення регіональних керівників. Ця група також повинна розглянути принципові кадрові рішення, насамперед щодо Фонду держмайна. Окрема умова міністрів від НУНС - відкласти ухвалення змін до конституції. Ці пункти виголосили у відповідь на блокування бютівцями - роботи парламенту. Адже дії БЮТу не були узгоджені з партнерами по коаліції. Пані Тимошенко із таким антикризовим планом дій погодилася. Утім заявила: причини кризи - в особистих стосунках владної верхівки.

  Іван Васюник, віце-прем`єр-міністр з гуманітарних питань: "Пропозиції групи мають бути розхглянуті на зборах коаліції та членів уряду разом з президентом та прем`єр-міністром.розмова має бути абсолютно відвертою , без як останній час прийнято затикання ротів, доки кожен не почує думку іншого і доки кожен зможе висловитись, бо однією з найважливіших причини сучасної кризи є нещирість і інтриги, закритість та кулуарність у прийнятті рішень."

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Всі члени уряду всі політимки в країні всі журналісти навіть всі громадяни україни та їх діти рпозусміють що сьогодні все відбуваєтьсяв політикумі це наслідок боротьби президента і його людини балоги проти прем`єр-міністра і проти підвищення довіри до прем`єр-міністра у суспільстві це є очевидний факт для всієї країни".
  Попередній матеріал
  Жертв землетрусу у Китаї вже понад 13.000,- останні дані
  Наступний матеріал
  Нігерійські бойовики захопили судно
  Теги:
  Loading...