Судову cправу щодо Указу Ющенка припинено на прохання БЮТ

  Завершилася судова тяганина з оскарженням й поновленням президентського указу про розпуск Парламенту.

  На останнє засідання окружного суду знову не з`явилися ані представники Секретаріату Президента, ані ЦВК. Справу закрили без іхньої присутності. Представнки БЮТу прогнозують, що Київський апеляційний суд також закриє справу через аналогічне клопотання.

  Олег Бачун, суддя Окружного адміністративого суду: "Справа 2-432 за позовом Блоку Юлії Тимошенко до Президента України, ЦВК закрито і цієї справи в суді вже не існує. воно тепер може бути у впровадженні апеляційної інстанції чи з огляду на інші обставини переданов архів".

  Валерій Писаренко, народний депутат, БЮТ: "Тепер можна констатувати, що виборів ніяких не буде. Справа направлена в архів, всі судові перепитії закінчені і закінчилося перетворення суду на шоу Савіка Шустера. Я переконаний що з цього часу Президент припинить будь-яке підштовхування на дочасні вибори".

  Нагадаємо, 9-го жовтня Глава Держави припинив повноваження Верховної Ради України та призначив позачергові парламентські вибори. Наступного ж дня окружний адміністративний суд призупинив дію цього указу за позовом БЮТ. А вже 20 жовтня Віктор Ющенко сам призупинив дію свого указу про розпуск парламенту

  Попередній матеріал
  Чехія святкує ювілей - 90 років із дня незалежності
  Наступний матеріал
  Перенести дату парламентських виборів просять у ЦВК
  Теги:
  Loading...