ukranews.com

Судді Вищого адмінсуду знову не змогли обрати собі голову

  Судді Вищого адміністративного суду не змогли обрати собі голову. Про це повідомляють


  Згідно з повідомленням, на збори прийшло 76 із 84 суддів Вищого адмінсуду, тобто для обрання кандидатури необхідно було б набрати просту більшість голосів від загальної кількості суддів - 43 голоси.

  У першому турі голосування брали участь судді Микола Кобилянський, Олександр Нечитайло, Михайло Смокович і виконувач обов'язків голови Вищого адмінсуду Катерина Леонтович.

  За Кобилянського проголосував 21 суддя, за Нечитайла – 24, за Смоковича – 15 і за Леонтович – 13. Таким чином, у другий тур голосування вийшли Кобилянський і Нечитайло.

  У другому турі Кобилянському віддали свої голоси 34 судді, а Нечитайлові – 32 судді, але при цьому 10 бюлетенів було визнано зіпсованими.

  Відтак ніхто з кандидатів не набрав більшість голосів і Вищий адмінсуд не зміг обрати собі голову.

  Згідно з законом, не раніше ніж через три дні збори суддів мають провести ще одне засідання і ще раз проголосувати за обрання голови суду. Вищий адмінсуд вирішив провести нове голосування 16 червня о 10:00.

  Як зазначається, на засіданні у вівторок були присутні представники партії "Правий сектор", самооборони Майдану й голова люстраційного комітету Єгор Соболєв, а перед входом у будівлю Вищого адмінсуду було близько 30 бійців 4-й сотні самооборони Майдану. Усі вони протестували проти обрання Кобилянського головою Вищого адмінсуду, бо вважають його причетним до родини колишнього президента Віктора Януковича.

  17 квітня й 19 травня Вищий адмінсуд також планував провести засідання для обрання голови, але голосування було зірване активістами самооборони й "Правого сектора".
  Попередній матеріал
  У Підмосков‘ї під час польоту загорівся новітній російський винищувач
  Наступний матеріал
  Лавров: якщо Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС, Росія повернеться до режиму найбільшого сприяння
  Теги: