5.ua

Суд заборонив діяльність партії "Русский блок"

  Політична партія "Русский блок" - поза законом. Окружний адміністративний суд Києва заборонив її діяльність в Україні зважаючи на заклики до зміни конституційного ладу та територіальної цілісності України.


  Позивалися проти "Руського блоку" представники Міністерства юстиції. Вони надали суду відеоматеріали, що підтверджують факти антиукраїнських закликів з боку лідерів "Руського блоку".  Чи подаватиме  партія апеляцію на рішення суду  - не відомо. Її юристи утрималися від коментарів. Натомість, у Мінюсті, рішенням задоволені. Нагадаємо, це друга справа, у якій Суд заборонив політичну силу за позовом міністерства.

  Наприкінці квітня суд заборонив діяльність партії "Рускоє єдінство", яку очолює самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов.

  “На нашу думку є доцільним посилання на думку Венеціанської комісії стосовно заборони діяльності політичних партій. Те, що при прийнятті такого серйозного і категоричного рішення суд має брати до уваги всі обставини, в тому числі, і ситуацію в країні. Це і було додатковим аргументом на користь Мінюсту”, - зазначила Ганна Онищенко,  заступник міністра юстиції України  
  Попередній матеріал
  В Раді створили ТСК для розслідування подій в Одесі, Маріуполі, Красноармійську
  Наступний матеріал
  Яценюк закликав Росію не використовувати газ як зброю і пригрозив судом