Суд визнав незаконним звільнення Піскуна

  Суд визнав незаконним звільнення Президентом колишнього генпрокурора Святослава Піскуна. Про це повідомив сам депутат. Утім, ставати до роботи він не має наміру. Свою позицію він пояснив "5 каналу" телефоном.
  Святослав Піскун, народний депутат України: "Я не поновлююся на роботу, я тільки скасовую Указ. Поки я не планую поновлюватися на роботу, тому що, по-перше, я народний депутат України, а по-друге - сьогодні існує конституційний термін легітимно обраного прокурора і я не збираюся комусь ставити палки в колеса, щоб він не міг працювати".

  Нагадаємо, Президент звільнив Святослава Піскуна у травні 2007 року. Віктор Ющенко пояснив, що Піскун - порушував закон, бо поєднував роботу у Парламенті та у виконавчій владі. Пана Піскуна усували з посади генпрокурора тричі і два президенти - Леонід Кучма і Віктор Ющенко. Але суди вже двічі його поновлювали.

  Тим часом, юридичні тонкощі рішення Окружного адміністративного суду Києва прокоментували і у Генпрокуратурі. Там заявили, що суд визнав протиправним Указ Президента про звільнення Піскуна, проте відмовив йому у поновленні на посаді через те, що чинний генпрокурор Олександр Медведько займає своє місце цілком законно.
  Попередній матеріал
  МВС категорично проти зменшення штрафів за порушення ПДР,- Луценко
  Наступний матеріал
  У Криму повалили Леніна
  Теги:
  Loading...