Суд відмовився визнати перемогу опозиціонера у 194-му окрузі

  Кандидат-опозиціонер програв суд по 194-му округу. Київський апеляційний адмінсуд відмовив у задоволенні позову Миколи Булатецького. Той просив у суду скасувати постанову ЦВК про неможливість встановити результати голосування у 194 окрузі.
  Опозиція впевнена - підстав для такого рішення не було, адже порушень там не зафіксовано. За даними ЦВК, Булатецький лідирує у 194 окрузі і має 40 відсотків голосів. Відмову суду у позові кандидата опозиція вже назвала самоусуванням і оскаржуватиме рішення у Вищому адміністративному суді.

  Микола Булатецький, кандидат в народні депутати: "Суд уникнув відповідальності і не захотів на себе брати. Абсолютно зрозуміло, що він мав би скасувати, бо ви були присутні і бачили докази, які були надані і свідками, і членами".

  Павло Петренко, керівник юридичного департаменту ВО "Батьківщина": "Київський апеляційний суд прийняв абсолютно не юридичне рішення. Це рішення не має жодного стосунку до рішення і права, суд фактично усунувся від розгляду спору і сказав, що постанова ніяким чином не порушує права Булатецького і "Батьківщини", тому немає підстав для задоволення позову".
  Попередній матеріал
  "Укргазбанк" відмовляється підтвердити чи заперечити надання кредиту Засусі
  Наступний матеріал
  ЦВК порахувала всі голоси по партіям
  Теги: