Суд вдруге переносить розгляд справи Жванії

  Уже вдруге Подільський суд Києва переносить розгляд справи Давида Жванії. Перше засідання мало відбутися ще восьмого липня, але його відтермінували до 14-того. Сьогодні ж у суді знову повідомили - суддя зайнятий і тому переніс слухання на 21-ше число.
  Захисник Давида Жванії, Геннадій Москаль, поки що не розцінює такі перенесення як затягування. Він упевнений, що зрештою суд ухвалить рішення на користь його клієнта.  Нагадаємо, наприкінці травня Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Давида Жванії за фактом незаконного отримання ним українського громадянства. Геннадій Москаль переконує: суду були надані докази, які спростовують звинувачення Генпрокуратури.

  Генадій Москаль, представник Давида Жванії у суді, народний депутат, НУНС: "Фактично надані сьогодні усі документи,  які розбивають в пух і прах видвинуті звинувачення проти Жванії (...) Слідство нічого суду не представило, представило гору макулатури, вирізки з інтернетів, законів. Абсолютно можна сказати, що справа має чисто замовний і політичне забарвлення".

  Нагадаємо, Давид Жванія, який у 2004-му був одним із найближчих соратників Віктора Ющенка, зробив низку резонансних заяв про те, що отруєння кандидата в президенти Ющенка сфабрикували. Секретаріат та партія "Наша Україна" вже висловили своє обурення з приводу заяв Давида Жванії. А сам Віктор Ющенкоа напередодні повернувся з Женеви, де проходив планове медичне обстеження. Як повідомляє прес-служба: стан здоров`я Глави держави відповідає віковим нормам. Після медичного огляду Віктор Ющенко взяв коротку відпустку: упродовж наступних кількох днів він пробуде у державній резиденції "Синьогора" на Івано-Франківщині.
  Попередній матеріал
  У Львові від малярії помер миротворець
  Наступний матеріал
  Дефіцит хліба відзавтра загрожує мешканцям Київської області
  Теги:
  Loading...