Суд щодо допуску нардепів на засідання КМУ перенесли на червень

  На 6 червня перенесли розгляд справи щодо допуску народних депутатів на засідання Кабінету міністрів.

  Окружний адміністративний суд столиці заслухав пояснення представників Кабміну та народного депутата від "УДАРу" Павла Різаненка. Він вимагає скасування постанови уряду, оскільки вважає, що вона порушує права нардепів. Зокрема, в ній йдеться - не більше 10 народних обранців можуть бути присутніми на засіданні, їх мають обшукувати, як і всіх інших учасників процесу, крім того, про свої наміри нардепи мають повідомляти за 24 години.

  Нагадаємо, 27-го березня прем`єр Микола Азаров попросив охорону вивести із зали засідань уряду народного депутата від партії "УДАР" Сергія Капліна. Той хотів висловитися щодо ситуації з подоланням наслідків негоди у Києві. На думку чільника уряду, опозиціонер заважав проводити засідання. Після цього і були внесені відповідні зміни у роботу уряду.

  Ольга Нестеренко, представник Кабінету міністрів: "Позивні вимоги є бузпідставнии і такими, що не обгрунтовуються нормами законодавства. Уряд діє в межах своїх повноважень". 

  Олексій Скочко, представник Павла Різаненка: "Ця постанова має бути скасована, так як вона порушує права народного депутата на участь в засіданні КМУ. Народні депутати здійснюють парламентський контроль за діяльністю КМУ. І якщо прем`єр-міністр буде погоджувати, якому депутату бути присутніми на засіданні, якому ні - це буде не об`єктивний контроль".

  Попередній матеріал
  Вирок отруювачам російських туристів у Туреччині - 90 років тюрми
  Наступний матеріал
  Ізраїль скасував візит делегації ЮНЕСКО через суперечки з Палестиною
  Теги:
  Loading...