Суд розглядає позов опозиції щодо суперечливої перемоги Тетяни Засухи [відео]

  Київський адмінсуд, який розглядає позов від Об`єднаної опозиції проти 94-ї ОВК, викликав свідчити трьох членів окружної виборчої комісії та міжнародного спостерігача.

  Опозиція вимагає від Феміди скасувати рішення ОВК, яким було визнано переможцем регіоналку Тетяну Засуху. Адже 94-та ОВК відмовилася враховувати результати голосування по 27 дільницях, на яких переміг опозиціонер Віктор Романюк. Таким чином, до підсумкового протоколу не потрапили голоси майже тридцяти тисяч виборців. У сьогоднішньому засіданні суду взяв участь голова ради Об’єднаної опозиції, Арсеній Яценюк. Він зачитав позовну заяву, а також повідомив, що опозиція має докази того, що Засуха перед волевиявленням взяла у державному банку вісім із половиною мільйонів гривень кредиту, які, ймовірно, пішли на підкуп виборців. Суд долучив ці докумети до справи і доручив провести відповідні перевірки. Також судді вирішили заслухати свідчення трьох членів ОВК про те, чи пропонували їм хабарі.

  Арсеній Яценюк, голова ради Об`єднаної опозиції: "Дані кошти, вірогідно, могли бути відправлені на підкуп членів окружної виборчої комісії і безпосередньо - голови виборчої комісії Мартиняка. Я прошу суд залучити це до матеріалів справи і винести окрему ухвалу з приводу того, щоби органи прокуратури негайно з`ясували ту інформацію, яка щойно мною подана. Що вона відповідає дійсності, хто дав доручення видавати кредит в ромірі 8,3 мільйона гривень пані Засусі Тетяні Володимирівні і куди дані кошти були відправлені".

  Попередній матеріал
  20 осіб поранено на рок-концерті у ПАР
  Наступний матеріал
  Свідок: Засуха тиснула на голову ОВК №94
  Теги: