Антон Геращенко

Суд Росії заочно арештував та оголосив у міжнародний розшук Антона Геращенка

  Нардепу закидають ч.2 статті 205.1 КК РФ (Публічні заклики до терористичної діяльності, публічне виправдання тероризму чи пропаганда, здійснена з використанням ЗМІ чи Інтернету)

  Басманний суд Москви заочно арештував народного депутата від "Народного фронту" Антона Геращенка. Про це він написав на особистій сторінці у Facebook.

  За його словами, причиною такого рішення російської Феміди стали заклики нардепа фіксувати злочини РФ проти цивільних у Сирії.

  "Путінський режим цілить у тих, кого не можна зламати або залякати. Басманний суд міста Москви ухвалив заочно заарештувати мене за те, що я закликав документувати злочини російських військових проти мирного населення в Сирії", – написав Геращенко.

  У Росії нардепу закидають ч.2 статті 205.1 КК РФ (Публічні заклики до терористичної діяльності, публічне виправдання тероризму чи пропаганда, здійснена з використанням ЗМІ чи Інтернету).

  "Заклик фіксувати військові злочини російських військових Слідчий комітет і суд трактує, як заклики до тероризму з мого боку. Звичайно, все це абсолютна маячня", – прокоментував Геращенко.

  Він також додав: "Те, що чинять російські військові і найманці в Україні і Сирії – не що інше, як міжнародний державний тероризм".

  Як відомо, запобіжний захід для нардепа від "Народного фронту" обрали строком на 2 місяці з моменту його екстрадиції або ж затримання в Росії. Більш того, РФ оголосила депутата в міжнародний розшук.

  Натомість українець відповів, що сприймає рішення Басманного суду та спробу замаху на нього торік як високу оцінку боротьби із захисту інтересів народу України проти російської агресії.

  Попередній матеріал
  "Підтримати надію України на вступ": Парламентська асамблея НАТО ухвалила підсумкову декларацію
  Наступний матеріал
  Підримка Сенцова: фігурант "справи 26 березня" оголосив голодування