5.ua

Суд поки що не буде розглядати справу про заборону КПУ

  Окружний адміністративний суд Києва призупинив розгляд позову Мінюсту про заборону діяльності Комуністичної партії України.


  Таким чином суддя Валерій Кузьменко частково задовольнив клопотання адвоката КПУ Євгена Герасименка.

  "Цю справу зупинено на час, доки розглядаються справи, в яких ми оскаржуємо повноваження Міністерства юстиції і Держреєстру", - сказав Герасименко.

  Адвокат нагадав, що КПУ подала позови до Вищого адмінсуду, а також до Окружного адміністративного суду. За словами адвоката, процес зупинено, та його буде поновлено, коли позови Компартії будуть розглянуті в судових інстанціях. Адвокат зазначив, що зараз діє два положення про Мін'юст (старе - затверджене указом президента України і нове - постанова Кабміну, прийнята після зміни Конституції).

  Як повідомлялося, Міністерство юстиції звернулося до Окружного адміністративного суду Києва про заборону діяльності КПУ. У липні голова Державної реєстраційної служби України Ганна Онищенко повідомила, що стосовно членів Компартії України відкрито 308 кримінальних проваджень. Вона зазначила, що існують докази того, що керівництво партії відкрито підтримувало анексію Криму Російською Федерацією, створення самопроголошених Донецькій і Луганській "народних республік" і фінансувало діючі на Донбасі незаконні збройні формування.
  Попередній матеріал
  Рятувальники Миколаєва масово здали кров для поранених бійців АТО
  Наступний матеріал
  Португалія у своїх водах затримала російське судно-порушник
  Loading...