Суд почав розгляд позову щодо результатів голосування на ОВК №132

  У Київському апеляційному адмінсуді розпочинається слухання справи за позовом Об`єднаної опозиції проти ЦВК щодо встановлення результатів голосування на 132-му окрузі. Цієї ночі суд відмовив у задоволенні позову "Батьківщини" про визнання протиправною та скасування постанови ОВК №94 про визнання недійсним голосування на 27 дільницях.

  Крім того суд відмовився задовольнити клопотання одного з лідерів опозиції Арсенія Яценюка, в якому він просив суд долучити до справи, дані, які свідчать про те, що кандидат в депутати Засуха брала кредит в Укргазбанку. Таким чином суд залишив в силі рішення ОВК про визнання недійсним голосування на 27 дільницях. Рішення ОВК базувалося на рішеннях суддів на підставі звернень спостерігачів від Партії регіонів та Тетяни Засухи, які стверджували, що їх не пустили до виборчої дільниці.

  Олег Цаплієнко, представник ОВК №94: "Представниками позивача було наведено багато дуже аргументів стосовно, на їх думку, незаконності рішення окружної виборчої комісії, однак всі ці доводи і аргументи були спростовані наявними в матеріалі справи документами. Тому я вважаю, що суд не міг прийняти інше рішення за тих доказів, які були надані позивачем".

  Ігор Алєксєев, представник позивача ВО «Батьківщина»: "Ми, звичайно, у відповідності до процесуального законодавства будемо подавати апеляцію, у нас є час на це. Проте, якщо все ж ми вичерпаємо усі можливі механізми захисту саме в Україні - ми беззаперечно будемо звертатися до Європейського суду, у Європейського суду є вже практика по цій справі, є відповідні рішення".

  Попередній матеріал
  На площі перед ЦВК розпочався мітинг [відео]
  Наступний матеріал
  США потерпають від ранньої зими
  Теги: