5.ua

Суд переніс розгляд справи про заборону Компартії на невизначений термін

  Окружний адміністративний суд Києва оголосив перерву в розгляді позову Міністерства юстиції про заборону діяльності Комуністичної партії на невизначений термін.
  Про це оголосила головуюча суддя Любов Маруліна.

  "Дата проведення наступного засідання суду буде оголошена пізніше", - сказала суддя.

  В ході сьогоднішнього засідання суд задовольнив клопотання представників КПУ про витребування у Верховної Ради стенограми виступів лідера Компартії Петра Симоненка.

  Представник КПУ Олександр Готін зазначив, що партія наполягає на проведенні повної лінгвістичної експертизи виступів Симоненко та інших комуністів.

  "Як показує практика, Мін'юст витягнув з контексту певні фрази і вислови, які не мають ніякого сенсу для цієї справи. На підставі цих вибіркових фраз намагаються провести експертизу", - підкреслив він.

  За словами представника позивача, голови Державної реєстраційної служби Ганни Онищенко, відповідачі свідомо затягують розгляд позову.

  "Перш за все, чисельні клопотання фізичних осіб, які, прикриваючись тим, що вони є практично членами КПУ, хочуть вступити в справу як третя особа, по суті затягувало процес. Також як і звернення нардепів, які хотіли вступити у справу, не маючи ні єдиного законного обґрунтування заявлених ними вимог", - повідомила Ганна Онищенко.

  Крім того, суд на прохання представників партії "Всеукраїнського об'єднання "Свобода" долучив до матеріалів справи висновок лінгвістичної експертизи публічного виступу Симоненка.

  Станом на 13:55 мітингувальники від будівлі суду вже пішли, але залишили біля огорожі труну (в ній символічно пропонувалось поховати КПУ).
  Попередній матеріал
  Бразилія у жалобі за загиблим кандидатом у президенти
  Наступний матеріал
  В Києві закрили станції метро "Вокзальна" та "Поштова площа"
  Loading...