Суд: Давид Жванія став громадянином України законно

  Давид Жванія - став громадянином України законно. Такий вердикт Подільського райсуду столиці. Кримінальну справу, яку порушила Генпрокуратура, закрили через відсутність складу злочину. Судова тяганина тривала близько п`яти місяців.

  Щоправда, для Давида Жванії, це не фінал епопеї. Сьогодні адміністративний суд Києва почав розглядати нову справу: Генеральна прокуратура вимагає від МВС вилучити у пана Жванії український паспорт. Увесь процес нардеп назвав політичним замовленням Банкової.

  Давид Жванія, народний депутат, фракція НУ-НС: "Я з самого начала не сомневался в своей правоте и был уверен, что я прав. Это надуманное дело, это политический вопрос. Политически заангажирована была с самого начала заявка всего этого разбирательства. Я его не начинал. Мне было неприятно в этом учавствовать. Были в этом задействованы моя семья, дети, которые пять месяцев наблюдали за этим цырком. Поэтому моя задача довести правду до конца".

  Крім того, Давид Жванія заявив, що відтепер свідчити у Генпрокуратурі щодо отруєння Віктора Ющенка він буде лише у присутності адвоката. Зважаючи на те, що Президент не виключив причетності пана Жванії до його отруєння, нунсівець побоюється самостійно ходити на допити. У Генпрокуратурі на присутність адвоката згоди поки що не дали. Давид Жванія - свідок, а не підозрюваний - наголошують слідчі.

  Попередній матеріал
  Бранці судна "Леманн Тімбер" вимагатимуть компенсації
  Наступний матеріал
  Мороз: До зникнення Ґонґадзе причетний Кучма
  Теги:
  Loading...