5.ua

Національну гвардію можуть створити 13 березня

  Верховна Рада в четвер , 13 березня, розгляне проект закону про Національну гвардію . Таке рішення було прийнято українським парламентом 11 березня 237 голосами «за».

  Крім того, також в четвер парламент планує розглянути і проект закону про реабілітацію осіб , які були незаконно засуджені. Голова Верховної ради Турчинов доручив підготовку цих документів в комітетах протягом 12 березня до прийняття.

  «Я прошу депутатів завтра розглянути їх у комітетах, а в четвер ми могли б розглянути їх у сесійному залі і прийняти щодо них рішення", - сказав Турчинов.

  Він також зазначив, що із законом про Національну гвардію зволікати не потрібно .

  Проти ночі 11 березня відбулося засідання РНБО, в ході якого було прийнято рішення про часткову мобілізацію до війська та про прийняття закону про Національну гвардію .

  «Прийнято рішення , і я б просив парламент підтримати його : створити на базі Внутрішніх військ України Національну гвардію, щоб захистити Україну від агресії. Оголосити часткову мобілізацію. Це стосуватиметься не дітей, яким 18 років, а добровольців, які вже пройшли військову службу. Прошу уряд забезпечити всі необхідні потреби Національної гвардії та Збройних сил України», - сказав Турчинов, звертаючись до народних депутатів.

  Попередній матеріал
  Футбольні ультрас пообіцяли Булатову підтримувати мир
  Наступний матеріал
  Сепаратисти збираються навколо бази українських артилеристів під Сімферополем
  Теги:
  Loading...