Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг eunews.it

Столтенберг: НАТО відновлює військові контакти з Росією

  Генсек Альянсу зазначив, що ініціатива щодо відновлення контактів по військовій лінії була висунута під час засідання Ради Росія-НАТО

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляє про відновлення Альянсом контактів з Росією по військових каналах, повідомляє УНІАН.

  "Після довгої перерви у використанні контактів по військовій лінії ці канали були використані головою військового комітету та головнокомандувачем військ НАТО в Європі. Вони обидва дивляться, як зробити так, щоб ці канали функціонували і були на місцях", – сказав він.

  Генсек зазначив, що ініціатива (щодо відновлення контактів по військовій лінії) була висунута під час засідання Ради Росія–НАТО, і вона має призвести "до конкретного процесу, під час якого ми можемо домовитися про заходи стосовно посилення безпеки у повітрі над Балтійським морем".

  Також, за словами Столтенберга, важливо, щоб сторони інформували одна одну щодо навчань, бо це "допомагає прозорості, передбачуваності, тому що коли є більше військової діяльності, ризики збільшуються, і важливо запобігти нещасним випадкам".

  Генсек альянсу наголосив, що підхід до РФ "оборона та діалог", а не "оборона чи діалог" був затверджений на саміті у Варшаві.

  Попередній матеріал
  Посли G7 виступили із заявою щодо ситуації навколо Саакашвілі
  Наступний матеріал
  "Неочікувано": Путін оголосив про участь у президентських виборах в 2018-му році
  Loading...

  "Нове озброєння та флот криголамів": РФ нарощує військову присутність в Арктиці – Столтенберг

  Росія готується до стратегічної наступальної операції на Захід – експерт

  "Відроджені з попелу захисники": Україна святкує День Збройних сил

  МОК призупиняє членство Росії та накладає на неї штраф у $15 млн

  Збірну РФ відсторонили від участі в Зимовій Олімпіаді-2018

  Очільник "Укрзалізниці" повідомив, коли припинять сполучення з Росією