Єнс Столтенберг
Єнс Столтенберг wsj.com

Столтенберг: Агресивна поведінка Росії підірвала безпеку в Європі

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що дії Росії є першим викликом для європейської безпеки. Свій підхід до РФ Альянс вибудовує на основі діалогу та готовності захищатися

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг назвав нинішню політику Росії найбільшим викликом для Північноатлантичного альянсу. Про це він заявив у четвер, 24 серпня, виступаючи в італійському місті Ріміні, повідомляє видання DW.

  "Сьогодні ми стикаємося з найбільшими викликами безпеці за ціле покоління. Перший – Росія", – заявив Столтенберг.

  Дії РФ загрожують міжнародній безпеці, зазначив генсек НАТО. "Після "холодної війни" ми наполегливо працювали над створенням стратегічного партнерства з Росією. Але агресивна поведінка Росії підірвала довіру, стабільність та безпеку в Європі", – наголосив Столтенберг.

  У цьому контексті він згадав про анексію Криму Росією. "У 2014 році Росія незаконно анексувала Крим. Вперше після Другої світової війни одна європейська держава забрала собі силою територію іншої", – зазначив Єнс Столтенберг.

  Тому НАТО сповідує підхід до Росії, який складається з двох частин: захисту та діалогу. "Ми продовжуємо брати участь у політичному діалозі з Росією. Але не варто сумніватися у готовності та рішучості НАТО захищати своїх союзників", – сказав генсек Альянсу.

  Попередній матеріал
  Олігарх Фірташ для списання боргів віддасть окупантам базу відпочинку в Криму
  Наступний матеріал
  На військовому об’єкті окупантів вибухнув склад з боєприпасами – ГУР
  Loading...