Рособоронекспорт

США запровадили нові санкції проти державної оборонної компанії РФ

  Рішення набуває чинності від сьогодні – 9 травня

  Федеральний реєстр США оголосив про введення нових санкцій щодо російської державної компанії "Рособоронекспорт". Про таке повідомляє "Голос Америки".

  Як визначили фахівці з Державного департаменту США, російська компанія порушила закон INKSNA, що забороняє поставки до Ірану, Сирії й Північної Кореї товарів, послуг і технологій, які можуть бути використані для створення зброї масового ураження.

  Зауважимо: рішення про запровадження санкцій було затверджено ще 30 квітня, а набуде чинності воно 9 травня. Діятимуть нові обмеження стосовно компанії з РФ протягом двох років.

  Санкції передбачають, що американським компаніям буде заборонено вступати у будь-які ділові відносини з "Рособоронекспортом" та афільованими компаніями. До того ж заборона не поширюватимуться на чинний контракт про постачання афганським ВПС вертольотів Мі-17.

  Для довідки: російська компанія "Рособоронекспорт" неодноразово ставала фігурантом санкційних списків США. 2015-го року держкомпанію РФ також звинуватили в незаконній співпраці з Іраном, Північною Кореєю й Сирією, заборонивши американським фірмам підтримувати з нею ділові відносини.

  Попередній матеріал
  Переддень 9 травня: в ООС назвали втрати ворога та найгарячіші ділянки фронту
  Наступний матеріал
  "Євробачення-2018": стала відома перша десятка фіналістів