США відстоюватимуть інтереси України - Джеффрі Пайєтт

  Нині існує консенсус між двома таборами політичних сил у США щодо підтримки України. Про це 14 листопада заявив у Львові посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.


  За його словами, президент США Барак Обама сконцентрував міжнародні зусилля, щоб Росія заплатила високу ціну за свою агресію. США дали чітко зрозуміти: якщо Росія не дотримається домовленостей у мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі, то це призведе до того, що США спільно з європейськими партнерами підвищать ту ціну, яку заплатить Росія.

  Росія має дати можливість Україні відновити контроль на міжнародному кордоні, забрати всю російську важку техніку, зброю, відпустити полонених і політичних в’язнів, включно з Надією Савченко, дати можливість Україні відновити контроль на міжнародному кордоні.

  "За останні кілька тижнів Росія рухається у зовсім неправильному напрямку", – підкреслив Пайєтт.

  Посол розповів, що за час проведення АТО і бойових дій на Донбасі, США надали Україні допомогу у сумі 300 мільйонів доларів, у тому числі понад 100 мільйонів виділено на безпеку.

  "Це і довготермінова програма перепідготовки військових на Яворівському полігоні, де своїм досвідом з українцями поділяться американці", – каже американський посол.

  Наступного тижня з уже третім офіційним візитом у Київ прибуде віце-президент Джо Байден, повідомив посол. За словами Пайєтта, американський сенатор дасть чітко зрозуміти, що громадяни України не залишені сам-на-сам з агресором.
  Попередній матеріал
  Журналістам презентували Навчальний центр ВМС України у Миколаєві
  Наступний матеріал
  Понад 600 переселенців побажали переоформити пенсії і соціальні виплати