golos-ameriki.ru

США підтримали ініціативу українського Президента щодо створення рятівного коридору

  США підтримують дії українського уряду, спрямовані на захист громадян. Про це на брифінгу у вівторок заявила прес-секретар Держдепартаменту Джен Псакі, пише


  "У заяві президента Порошенка йдеться, що метою (відкриття гуманітарного коридору) є перевірка варіантів вивезення цивільного населення з місць, де вони можуть постраждати, оскільки безпека громадян - вищий пріоритет", - зазначила вона.

  "Ми закликаємо їх до тісної співпраці з цього питання з Управлінням Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців та іншими міжнародними організаціями, щоб створити план для будь-яких переміщених осіб", - заявила Псакі.

  На питання, чи означає розпорядження відкрити гуманітарний коридор більш агресивну фазу операції проти сепаратистів, Псакі відповіла: "Атаки проти представників українських органів безпеки продовжилися в Луганську і Краматорську. Ми давно вважаємо - і це те, що держсекретар повідомив минулого тижня президентові Порошенку, - що український уряд має повне право зробити кроки для досягнення спокою і стабільності.

  Розмова між президентом Порошенком і президентом Путіним була обнадійливою, однак за висловленими зобов'язаннями повинні бути дії. А поки що на українцях лежить відповідальність за дотримання законів і порядку в їх власній країні.... Вони (українська влада) мають справу із збройними сепаратистами, які становлять загрозу безпеці громадян".

  Як повідомлялося, Президент України Петро Порошенко доручив створити рятівний коридор для мирного населення, яке хоче виїхати з зони АТО.
  Попередній матеріал
  Мінінфраструктури: Автоперевізників, яких штрафували за Майдан, буде реабілітовано
  Наступний матеріал
  ГПУ хоче зняття недоторканості та взяття під арешт ще трьох депутатів - нардеп